Microsoft Dynamics NAV

Hledáte komplexní podnikový informační systém ERP pro správu účetnictví, přípravu reportů a řízení důležitých procesů na lokální i mezinárodní úrovni? Jako certifikovaný partner společnosti Microsoft jsme připraveni vám poskytnout profesionální pomoc s implementací systému MS Dynamics NAV ve všech zemích, kde vaše společnost působí.

Implementace & Outsourcing Microsoft Dynamics NAV

Prostřednictvím technologie MS Dynamics NAV zpracováváme účetnictví pro mnoho našich klientů již řadu let. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni efektivně implementovat řešení MS Dynamics NAV pro společnosti působící v nejrůznějších odvětvích, a to na lokální i mezinárodní úrovni.

Naši certifikovaní konzultanti systému MS Dynamics NAV mají rovněž rozsáhlé odborné znalosti v oblasti účetnictví, a mohou tak přizpůsobit podnikový systém individuálním potřebám vašeho finančního oddělení na všech úrovních.

Pokud již ve vaší společnosti systém MS Dynamics NAV používáte, rádi vám poskytneme odbornou pomoc při přechodu na novější verzi systému, přidávání nových modulů nebo funkcí, přizpůsobení systému vašim potřebám a poskytneme vám další poradenskou podporu šitou na míru vašim individuálním požadavkům.

crosschevron-rightarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram