Kdo jsme

Udáváme trendy v poradenství a outsourcingu

Náš příběh

Accace jsme zakládali v roce 2006 jako lokální účetní firmu s 34 zaměstnanci. Již v počátcích podnikání jsme zaznamenali potřebu klientů mít jejich mezinárodní procesy zastřešeny jedním poskytovatelem služeb, což nasměrovalo naše další kroky.

Od té doby jsme vyrostli v inovativního poskytovatele komplexních poradenských a BPO služeb. Sdružujeme téměř 2 500 profesionálů a naše klientela čítá více než 15 000 zákazníků z různých oborů, převážně středně velkých firem a mezinárodních společností.

Naším posláním je pomáhat našim klientům, kolegům a partnerům při plnění jejich snů a zanechávat při tom pozitivní stopy na okolním světě. Našimi hodnotami jsou výjimečnost, spolupráce, flexibilita, nadšení, důvěra a odhodlání. Díky nim dosahujeme cílů, které znamenají více než jen finanční úspěchy.

Proč (se jmenujeme) “Accace”?

Náš název, Accace, čti [əkeɪs], je poctou našim skromným počátkům, kdy jsme vstupovali na trh jako účetní firma. Zkráceně Accace znamená „účetní eso” (anglicky accounting ace) a vyjadřuje naše přetrvávající ambice být předními hráči na trhu.

Jsme mezi TOP 50 regionálními outsourcingovými společnostmi v EU

Více než 50 % našeho byznysu pochází od společností z žebříčku Fortune 500

98 % našich klientů by nás doporučilo svým obchodním partnerům

Pomáháme firmám přejít od papírování k online administrativě

V čem vynikáme

TECHNOLOGIE
 • Interně vyvíjená inteligentní řešení díky automatizacím a online nástrojům
 • Unikátní kombinace odborných znalostí a moderních technologií
 • Služby na míru klientům s důrazem na inovace
 • Vysoká úroveň automatizace s garancí přesnosti
 • Důraz na zabezpečení a důvěrnost dat (certifikace ISO a ISAE)
KOMUNITA
 • Služby bez ohledu na státní hranice – jednotný trh skýtá neomezené možnosti
 • Řešení konkrétních potřeb klienta nehledě na lokalitu
 • Mezinárodní pokrytí a jednodušší expanze na nové trhy díky mezinárodní komunitě partnerů
 • Zkušenosti s poskytováním služeb ve více zemích
 • Úspora nákladů a času
Kompetence
 • Vytváření globálního znalostního centra propojením místních know-how a mezinárodního dosahu
 • Jeden společný kontaktní bod pro hladkou spolupráci
 • Empatický přístup a profesionální péče o klienty
 • Porozumění potřebám zákazníků a chuť hledat neotřelá řešení na míru
 • Lokální i mezinárodní zkušenosti a know-how

Náš vyvážený přístup ke zúčastněným stranám

Kdo jsou pro nás „stakeholdeři“ (zúčastněné strany)? Jsou to osoby, skupiny a organizace, které svým jednáním ovlivňují Accace a my zase ovlivňujeme je. Z našeho pohledu jsou to zejména naši kolegové, klienti a partneři, vedení firmy, životní prostředí a společnost, kteří utvářejí Accace do současné podoby.

Všechny zúčastněné strany hrají v „ekosystému“ Accace stejnou roli. Proč stejnou? Každá z těchto skupin je pro naši firemní strategii životně důležitá a my v Accace jsme dynamikou každé skupiny rovnoměrně ovlivňováni.

KOLEGOVÉ

Sdružujeme téměř 2 500 profesionálů, jejichž nápady a zápal pomáhají Accace formovat cestu a utvářet firemní kulturu. Snažíme se nepřetržitě zaujmout, rozvíjet a motivovat zaměstnance, kteří touží po osobním i pracovním naplnění, nebojí se být sami sebou, věří v nalezení řešení a vzájemná důvěra je pro ně důležitá.

Oni jsou tajemstvím našeho úspěchu.

KLIENTI A PARTNEŘI

Více oceňujeme dlouhodobé obchodní vztahy než krátkodobé zisky. I to je jedním z důvodů, proč naše klientské portfolio čítá přes 15 000 mezinárodních společností a prostřednictvím partnerské sítě působíme v mnoha zemích.

Jsme hrdí, že svými inovativními službami přispíváme k úspěchům našich klientů a obchodních partnerů.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A SPOLEČNOST

Pevně věříme, že zapojovat se v místních komunitách a brát ohled na společnost, v níž žijeme, je stejně důležité jako všechny služby, které poskytujeme.

Uvědomujeme si naši zodpovědnost vůči společnosti a životnímu prostředí, chováme se k nim ohleduplně a snažíme se na nich zachovávat jen pozitivní stopy.

VEDENÍ ACCACE

Spolumajitelé Accace jsou odhodláni maximálně přispívat k rozvoji našeho oboru a aktivně se podílejí na všech činnostech společnosti.

Také my zaměstnanci děláme vše proto, aby partneři firmy byli na Accace právem pyšní a abychom společně dosahovali jak finančních, tak sociálně-environmentálních cílů.

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram