Technologie

Řešení orientovaná na vaše potřeby – dostupná kdykoli a kdekoli

Služby, které poskytujeme, nabízí inteligentní řešení vašich potřeb díky automatizacím a inovativním online nástrojům. Naše odborné znalosti na poli poradenství a outsourcingu kombinujeme s nejnovějšími cloudovými technologiemi. Díky vlastnímu týmu vývojářů nemusíme spoléhat na externí poskytovatele a klientům můžeme rychle a jednoduše odpovídat na specifické požadavky. Naším cílem je přinášet automatizovaná a efektivní řešení, která se vyznačují transparentností, přesností, bezpečností a jistotou, že vaše obchodní cíle plníte na maximum.

Inovativní řešení a nejlepší návrhy na míru vyvíjí náš interní IT tým

Přesná data a transparentnost zaručují četné automatizace

Zabezpečení údajů a jejich důvěrnost garantujeme certifikáty ISO a dodržováním pravidel GDPR

Celosvětové pokrytí zabezpečuje mezinárodní komunita partnerů a IT řešení na míru

Prozkoumejte naše řešení

Accace - Accounting online portal

ONLINE ÚČETNÍ PORTÁL

Od digitalizace a online oběhu dokumentů na míru přes automatizované účetnictví a controlling po reporting v reálném čase. Vše na jednom online účetním portálu, který běží v cloudu a pomůže vám digitalizovat účetní dokumentaci, zpracovávat faktury, sledovat finanční stav firmy a napojit se přímo na váš účetní software.

Accace - Accounting online portal

ONLINE MZDOVÝ A HR PORTÁL

Samoobslužný portál pro zaměstnance a HR týmy umožňuje spravovat komplexní mzdovou agendu v souladu s legislativou – plně online, v zabezpečeném a uživatelsky přívětivém prostředí. Postará se o výměnu mzdových podkladů, distribuci výplatních pásek, správu údajů o zaměstnancích, plánování a čerpání benefitů, agendu služebních cest, reporting i archivaci – vše na jednom místě.

Accace - Time and attendance online portal

ONLINE DOCHÁZKOVÝ PORTÁL

Poskytněte vašim zaměstnancům a HR týmům větší svobodu, přehlednost a kontrolu s flexibilním online nástrojem dostupným kdykoliv a kdekoliv. Docházkový portál je vždy v souladu s legislativou týkající se odpracované doby, přesčasů, dovolené, placeného volna a GDPR. Můžete ho přizpůsobit vašim požadavkům a používat přesně tak, jak vaše HR oddělení a zaměstnanci potřebují.

 

 
Accace - Accounting online portal

ONLINE PORADENSKÝ PORTÁL

Efektivnější a transparentnější komunikace v zabezpečeném cloudovém prostředí – naše poradenské služby můžete využívat zcela online. Získáte nástroj pro okamžitou výměnu dokumentů, jejich archivaci, řízení a schvalování procesů či přístup k online daňovým a právním formulářům.

Accace - Time and attendance online portal

SOCIORATING – ANALÝZA PROSTŘEDÍ FIRMY A SPOKOJENOSTI ZAMĚSTNANCŮ

Mapování sociálního prostředí pomocí online dotazníku. Změříte si kvalitu sociálního prostředí organizace a zjistíte její výkonnost, udržitelnost i dopad na společnost. Nastavíte prostředí podporující inovace. Snížíte fluktuaci a přitáhnete nové uchazeče. Necháte firmu finančně růst díky zdravému sociálnímu prostředí.

Accace - Accounting online portal

ACCACE OFFICE – MODERNÍ ONLINE KANCELÁŘ

Accace Office je kombinací zabezpečené online platformy využívající chytré roboty a zázemí s profesionálními asistenty, účetními a poradci. Vše najdete přehledně na jednom místě pro vaše efektivnější podnikání. Využívejte například správu datové schránky, monitoring insolvenčního rejstříku či zůstatků na daňových účtech, služby online asistentky nebo chytré recepce.

Robotická automatizace procesů

RPA – ROBOTICKÁ AUTOMATIZACE PROCESŮ

Díky RPA lze přenechat rutinní administrativní práce počítačům. Zvládnou je rychleji a s minimem chyb. Automatizace firemních procesů zefektivní vaše aktivity a zároveň přispěje ke značné úspoře času. RPA nabízí široké uplatnění – od administrativy přes HR procesy až po oblast financí, daní, nákupu či prodeje. Vytvoříme pro vás řešení přizpůsobená potřebám vaší společnosti, zajistíme implementaci i komplexní podporu.

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram