Korporátní služby

Neztrácejte čas papírováním. Soustřeďte se na své podnikání.
  • HLAVNÍ VÝHODY NAŠICH SLUŽEB
  • KDE NÁS NAJDETE?

Start podnikání, jeho rozvoj i udržování v chodu obvykle vyžaduje spoustu času a úsilí, zejména v důsledku místní byrokracie a neustále se měnící legislativy. Zejména to platí pro podnikání na mezinárodní úrovni. Dobře propojená mezinárodní síť právních poradců Accace nabízí širokou škálu služeb, které vám umožní soustředit se na vaše podnikání a nezabývat se rozdíly v místní legislativě.

KOMPETENCE

  • Můžete si být jisti, že vaše daňové a právní povinnosti jsou v souladu s místní legislativou. Pomůžeme vám snížit daňová rizika a zefektivnit vaše firemní procesy.
  • Nenechte si uniknout zajímavé obchodní příležitosti. My se postaráme o vaše daňové a právní náležitosti – a na vás již jsou pouze ta správná podnikatelská rozhodnutí.

KOMUNITA

  • Poradí vám sehraný tým našich specialistů na daňové, právní a korporátní služby, využívající zázemí mezinárodní poradenské sítě.
  • Ručíme za vysokou úroveň zabezpečení a kvality poskytovaných služeb i ohleduplnost k životnímu prostředí.

TECHNOLOGIE

  • S naším Poradenským portálem můžete využívat naše korporátní služby na maximum.

Celosvětově působí Accace pod značkou Accace Circle, což je obchodní uskupení poboček Accace a našich spolehlivých partnerů. Nabízíme stejně kvalitní služby a efektivní procesy pod jednotným řízením a prostřednictvím sdílené online platformy. Accace Circle zaručuje zachování místní odborné znalosti při stejné úrovni služeb a obchodních standardů napříč zeměmi.

crosschevron-rightarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram