Analýza sociálního prostředí firmy a spokojenosti zaměstnanců

SocioRating

Chcete ve vaší organizaci dosahovat dlouhodobých výsledků? Změřte si kvalitu sociálního prostředí a zjistěte její výkonnost, udržitelnost i dopad na společnost. Dozvíte se, nakolik se vaši lidé s organizací identifikují a změříte spokojenost zaměstnanců. Zároveň si ověříte, do jaké míry se vám podařilo vytvořit prostředí podporující inovace, zvyšující vzájemnou důvěru a odpovědnost za to, co organizace dělá navenek i dovnitř. Ale také, jak lidé hodnotí styl vedení a organizaci práce, firemní kulturu, hodnoty, komunikaci a další.

Naši metodiku vyvíjíme přes 30 let a prošlo jí přes 100 000 zaměstnanců. Náš online nástroj umí detailní analýzu všech klíčových oblastí, které přímo ovlivňují angažovanost zaměstnanců.

Díky našemu řešení rychle a efektivně identifikujete nedostatky v konkrétních oblastech a můžete začít budovat zdravou firemní kulturu a employer branding strategii založenou na důvěře, zodpovědnosti, inovacích a celkové spokojenosti.

Nastavte prostředí podporující nové nápady a inovace

Snižte fluktuaci a přitáhněte talentované uchazeče

Nechte firmu finančně růst díky zdravému sociálnímu prostředí

Ponořte se do prostředí vaší firmy online

Mapování sociálního prostředí probíhá pomocí online dotazníku, na výběr je 5 jazykových variant. Výsledky jsou dostupné okamžitě po dokončení sběru dat. Použitá metodologie umožňuje firmám porovnání bez ohledu na velikost a odvětví, čímž nastavuje mezinárodní standardy měření sociálních podmínek v organizacích.

Díky tomuto nástroji můžou firmy rozpoznat svou dlouhodobou hodnotu a udržitelnost podnikání. Konečný rating slouží jako objektivní indikátor pro investory, finanční instituce, dodavatele, klienty a potenciální zaměstnance. Poskytuje také možnost porovnání vývoje firmy v čase.

Analýza sociálního prostředí v malé české firmě

Firma Utukutu vyrábí dřevěné hračky pro děti. Společnost nás kontaktovala, aby zjistila, zda jejich lidem při této krásné práci něco nechybí a zda manažerské vnímání situace ve firmě je stejné, jako to, co si myslí lidé.

Jak začít s analýzou vitality vaší firmy

Napište nám a my vás provedeme celým procesem:

  • vysvětlíme vám metodiku výzkumu,
  • připravíme podklady pro sběr dat,
  • posbíráme data od vašich zaměstnanců prostřednictvím online dotazníku,
  • vyhotovíme přehledný online report s výsledky,
  • odevzdáme vám elektronický certifikát.

Chcete-li pracovat s výsledky kontinuálně, naši odborníci se s vámi rádi spojí a pomohou vám s interpretací výsledků, případně doporučí konzultanta, který vám pomůže zapracovat na kritických oblastech.

SocioRating: Jak analyzovat kvalitu sociálního prostředí v organizaci I e-book

Co, jak a proč zkoumáme? V e-booku najdete praktické informace k samotnému průběhu výzkumu a používané metodologii i odpověď na otázku, proč se vlastně vyplatí vitalitu firmy analyzovat.

crosschevron-rightarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram