Právní poradenství

Minimalizujte rizika a rozhodujte se správně

Advokátní kancelář Accace Legal poskytuje profesionální služby přizpůsobené potřebám klienta a oboru jeho podnikání. Samozřejmostí je úzká spolupráce s daňovým týmem. 

KOMPETENCE

  • Můžete si být jisti, že vaše daňové a právní povinnosti jsou v souladu s místní legislativou. Pomůžeme vám snížit daňová rizika a zefektivnit vaše firemní procesy.
  • Nenechte si uniknout zajímavé obchodní příležitosti. My se postaráme o vaše daňové a právní náležitosti – a na vás již jsou pouze ta správná podnikatelská rozhodnutí.

KOMUNITA

  • Poradí vám sehraný tým daňových a právních expertů využívající zázemí mezinárodní poradenské sítě.
  • Ručíme za vysokou úroveň zabezpečení a kvality poskytovaných služeb i ohleduplnost k životnímu prostředí.

TECHNOLOGIE

  • S naším Poradenským portálem můžete využívat naše právní služby na maximum.

Celosvětově působí Accace pod značkou Accace Circle, což je obchodní uskupení poboček Accace a našich spolehlivých partnerů. Nabízíme stejně kvalitní služby a efektivní procesy pod jednotným řízením a prostřednictvím sdílené online platformy. Accace Circle zaručuje zachování místní odborné znalosti při stejné úrovni služeb a obchodních standardů napříč zeměmi.

crosschevron-rightarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram