Náklady na reklamu a marketing

21.11.2023
Online webinář
10:0011:00 (CET)

PROGRAM WEBINÁŘE

V současném světě jsou marketing a reklama důležitým prodejním nástrojem téměř všech společností. Při posuzování daňového ošetření nákladů vynaložených na marketingové a reklamní aktivity však mohou vyvstat nejasnosti či komplikace, a to zejména v průběhu daňové kontroly.
Na našem webináři vám přiblížíme daňové dopady běžně využívaných nástrojů marketingu a reklamy. Seznámíme vás se související judikaturou z posledních let a upozorníme na nejčastější omyly a pochybení.

Podíváme se zejména na následující témata:

  • Daňové ošetření výdajů na marketing, reklamu a propagaci – podmínky daňové uznatelnosti, limity, evidence.
  • Reklamní a propagační předměty.
  • Vzorky.
  • Spotřebitelská soutěž.
  • Reklama a marketing.
  • Judikáty.

Pro přihlášené účastníky je webinář zdarma a bude trvat přibližně 60 minut (včetně závěrečné diskuse, během níž budete moci přednášející pokládat doplňující dotazy).

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Barbora Stejskalová | Tax Partner
Accace s.r.o.

Barbora je zkušenou certifikovanou daňovou poradcem s mnohaletou praxí. Více než 12 let působila ve společnostech PWC a Deloitte Advisory, kde se specializovala zejména na oblast korporátního zdanění a investičních pobídek. Do společnosti Accace nastoupila Barbora v roce 2011 jako Senior Tax Manager, v současné době zastává pozici Tax Partner.
Barbora se zaměřuje především na daňové poradenství v oblasti daně z příjmů. Věnuje se také investičním pobídkám, a to jak problematice související se získáváním investičních pobídek, tak i jejich uplatňování.

REGISTRACE

Pro přihlášení na webinář prosím vyplňte registrační formulář. Po dokončení online registrace obdržíte potvrzení e-mailem.
V případě dotazů či problémů s přihlášením nás kontaktujte na e-mailové adrese: . Accace si vyhrazuje právo registraci odmítnout.

REGISTRACE BYLY UKONČENY
Kontaktujte nás
REGISTRACE BYLY UKONČENY
Kontaktujte nás
crossarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram