Webinář: Daňové novinky 2024

12.12.2023
Online webinář
09:3010:30 (CET)

Přijměte pozvání na naše tradiční online setkání zaměřené na novinky a zajímavosti z daňové sféry. Jako obvykle vás seznámíme s důležitými změnami i novými povinnostmi, na které je třeba se v nadcházejícím roce připravit.

Projdeme si, jaké změny přináší konsolidační balíček, a neopomineme ani další důležitá témata. Těšíme se na vás na webináři!

TÉMATA

  • Konsolidační balíček 2024 a další daňové změny:
    • Daň z příjmů fyzických osob.
    • Daň z příjmů právnických osob.
    • Daň z přidané hodnoty.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Kateřina Hrůzová | Senior Tax Manager
Accace s.r.o.

Kateřina je daňovým poradcem s mnohaletou praxí. Po ukončení studií působila v renomovaných společnostech jako EY nebo Fučík & partneři. K Accace se připojila v roce 2017, momentálně zastává pozici Senior Tax Manager.
Katka se zaměřuje na zdanění fyzických osob, zaměstnanců i podnikatelů, sociální zabezpečení a zdravotní pojištění. Má značné zkušenosti v oblastech globálního poradenství ve sféře zaměstnanosti, zejména strukturalizace mezinárodních vyslání a vedení mezd vyslaným zaměstnancům, analýzy a nastavování systémů odměňování zaměstnanců, včetně programů zaměstnaneckých akciových a opčních plánů.

Stanislav Železný | Tax Partner
Accace s.r.o.

Stanislav je certifikovaným daňovým poradcem s více než desetiletou praxí. Vystudoval pražskou VŠE, po studiích působil ve společnostech Mazars a TPA. Do Accace nastoupil v roce 2012, aktuálně zastává pozici Tax Partner. V Accace je odpovědný za poskytování komplexních DPH služeb a vede interní DPH tým.
Stanislav má rozsáhlé zkušenosti s poskytováním služeb v oblasti DPH tuzemským i zahraničním společnostem z oblasti nákupu a prodeje zboží i poskytování služeb. Dále poskytuje klientům služby v oblasti daně z příjmů právnických osob.

David Veselý | Tax Manager
Accace s.r.o.

David nastoupil do Accace po ukončení studií na VŠE v Praze na pozici Junior Tax Consultant. Součástí daňového týmu je již téměř deset let a momentálně působí na pozici Tax Manager. David je certifikovaným daňovým poradcem, než se však začal naplno věnovat daním, získával zkušenosti také v oblasti účetnictví a controllingu.
David má bohatou praxi s poradenstvím v oblasti daně z příjmů právnických osob. Zaměřuje se především na poradenství při sestavení daňového přiznání k dani z příjmů, svým klientům rovněž poskytuje poradenské služby v oblasti daně z přidané hodnoty.

REGISTRACE BYLY UKONČENY
Kontaktujte nás
REGISTRACE BYLY UKONČENY
Kontaktujte nás
crossarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram