Daňové a právní novinky 2018

29.11.2017
City Tower, 27. patro | Hvězdova 1716/2b, Praha 4
09:0011:30 (CET)

Druhé pololetí letošního roku a také nový rok 2018 opět přináší firmám změny v daňové i právní oblasti. Chcete se s předstihem připravit na nové povinnosti v oblasti daní, zaměstnaneckého a obchodního práva? Přihlaste se na naši tradiční pracovní snídani.

Vyberte si z nabízených tří termínů a buďte v obraze!

TÉMATA

  • Přehled nejdůležitějších změn v oblasti daně z příjmů fyzických i právnických osob
  • Praktické dopady nových ustanovení a nových interpretací na zdanění společností i jednotlivců
  • Změny v zákoně o DPH a dalších daňových zákonů
  • Stručný přehled nejzásadnějších legislativních novinek, zejména v oblasti obchodního a zaměstnaneckého práva

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Petr Neškrábal | Managing Director
Accace s.r.o.

Petr absolvoval studium mezinárodního daňového práva v rámci postgraduálního studia ve Vídni. Je certifikovaným daňovým poradcem, členem asociace ACCA a také členem Mezinárodní fiskální asociace.

Více než 10 let působil ve společnosti Deloitte na pozici Tax Senior Manager, kde se specializoval zejména na otázky mezinárodního a korporátního zdanění. Petr získal zkušenosti v rámci mezinárodního daňového poradenství zahrnujícího zejména projekty mezinárodních transakcí, due diligence a konzultace v oblasti daně z příjmů včetně projektů v oblasti fúzí a akvizic a převodních cen.

Kateřina Hrůzová | Senior Tax Consultant
Accace s.r.o.

Kateřina je daňovým poradcem s více než desetiletou praxí v oboru. Po ukončení studií působila v renomovaných společnostech jako EY, s.r.o. nebo Fučík & partneři, s.r.o. V Accace s.r.o. v současné době zastává pozici Senior Tax Consultant.

Kateřina se zaměřuje na zdanění fyzických osob, zaměstnanců i podnikatelů, sociální zabezpečení a zdravotní pojištění, a také na pracovní právo. Má značné praktické zkušenosti v oblastech globálního poradenství ve sféře zaměstnanosti, zejména strukturalizace mezinárodních vyslání a vedení mezd vyslaným zaměstnancům, analýzy a nastavování systémů odměňování zaměstnanců, včetně programů zaměstnaneckých akciových a opčních plánů, apod.

Stanislav Železný | Tax Manager
Accace s.r.o.

Stanislav je certifikovaným daňovým poradcem s více než sedmiletou praxí v daňovém poradenství. Praxi získal ve společnosti Mazars Consulting s.r.o. a ve společnosti Accace momentálně zastává pozici Tax Manager.

Stanislav získal zkušenosti především v rámci konzultační činnosti v oblasti daně z příjmů právnických osob pro výrobní společnosti a společnosti poskytující služby. V současné době se specializuje zejména na oblast DPH.

Karel Ryšavý | Senior Associate
Accace Legal s.r.o., advokátní kancelář

Karel vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a je členem České advokátní komory. Po ukončení studií pracoval jako advokátní koncipient a později jako advokát v renomovaných právních kancelářích.

Karel má zkušenosti nemovitostními transakcemi, zabývá se obchodním, korporátním i insolvenčním právem. Dále získal zkušenosti v oblasti sporné agendy a energetického práva. V rámci skupiny Accace působí jako spolupracující advokát.

REGISTRACE

Zaregistrujte se prosím prostřednictvím online formuláře, nebo na e-mailové adrese případně na tel.: +420 725 582 722.

Při registraci prosím uveďte jména a pracovní pozice přihlašovaných. Za každou společnost je možné registrovat pouze 2 účastníky. Účast na semináři je bezplatná.

REGISTRACE BYLY UKONČENY
Kontaktujte nás
REGISTRACE BYLY UKONČENY
Kontaktujte nás
crossarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram