Zpět na novinky
Mailchimp - subscribe form sidebar

Pomáháme nedonošeným miminkům

15. dubna 2017
Tento článek je dostupný také v
angličtině

Brněnská pobočka Accace je tak trochu „babinec“. A tak není divu, že při rozhodování o tom, komu v roce 2017 pomůže prostřednictvím peněz vyhrazených na dobročinné aktivity, zvítězila miminka.

Jsme hrdými majiteli nočníku

V poslední březnové pondělí jsme se zúčastnili charitativní dražby „Nočníky pro nedonošená miminka”. Aukci uspořádalo Muzeum historických nočníků a toalet a její výtěžek putoval na konto Nadačního fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny. Do charitativní akce se zapojilo 30 známých osobností. My jsme se stali hrdými vlastníky nočníku, který krásnou malbou vyzdobila herečka Michaela Kuklová.

„Fond je nám svým přístupem a aktivitami na podporu konkrétních rodin s předčasně narozenými dětmi velmi sympatický, a tak jsme se rozhodli navíc věnovat i další finanční obnos na jeho konto,“ uvedla Managing Director Jana Vasilenková.

Mailchimp - subscribe form sidebar
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram