Zpět na novinky
Mailchimp - subscribe form sidebar

Spouštíme pokračování našeho mezinárodního akceleračního programu AceON

21. února 2024
Tento článek je dostupný také v
angličtiněslovenštiněrumunštině

V Accace jsme využili pevné základy našeho původního akcelerátoru #accacelife a spolu s dalším silným partnerem jsme ho minulý rok transformovali na evropský AceON Accelerator. Od března spouštíme další pokračování, v němž přivítáme desítky startupů a nejlepším z nich jsme připravení poskytnout investici.

Rok 2023 byl pro AceON Accelerator prvním, přesto se nám skvěle dařilo. Už od prvního jarního programu byl patrný velký zájem kvalitních startupů o účast v akceleračních programech. Zúčastnili se ho zakladatelé s velkými ambicemi stát se globálními hráči. Někteří z nich už mezitím vypustili svoje produkty do světa nebo získali první investice, například Wopee (autonomní testovací bot pro web appky) nebo Mapheim (builder vizuálně přívětivých digitálních map s různými funkcemi s použitím v různých sektorech). Je úžasné sledovat rychlý pokrok těchto šikovných lidí, se kterými jsme měli v AceON Acceleratoru možnost spolupracovat.

V jarním programu bude startupům pomáhat i naše CEO Mihaela Pašek-Virlan

Založit technologickou firmu je náročná výzva, a proto je neocenitelné mít k dispozici podporu od partnerů, jako je Accace a ZAKA a jejich in-house expertů. Peter Pašek, Managing Director & Partner Accace Slovensko a Co-founder AceON Acceleratoru se osobně podílí na mentoringu a přednáškách ve všech programech. Výjimkou nebude ani nejbližší Spring Accelerator 2024, kde bude s foundery diskutovat o tématech, jak jsou valuace startupu, ESOP, term sheet a konvertibilní dluh.

Do nejbližšího programu se zapojí také naše CEO Mihaela Pašek-Virlan, stejně jako Laura Stefan, Managing Director & Partner Accace Romania, či Barbora Debnárová, Business Development Lead v Accace International.

Kromě podpory od zkušených expertů z Accace poskytli osobní podporu startupům v AceON i Ján Kasper, Co-founder & Managing Partner ZAKA, Andrej Petrus, Chief Investment Officer v ZAKA, Slavo Tuleja, Managing Partner & Founder Kiuub, Bohumil Pokštefl, exited CEO z Kontentino a Co-founder SaaS Garden, Milan Novotný, Director of SEO & Content ze známého slovenského startupu CloudTalk a další.

Accace a ZAKA společně investují do těch nejlepších z nejlepších

Co startupisté potřebují? Nejčastější odpověď na tuto otázku bývá: kapitál na produktový vývoj, marketing, prodej a expanzi. AceON Accelerator je také investorem a je schopný poskytnout peníze těm nejlepším, co projdou programem a splní kritéria.

Začínajícím startupům nabízíme investici ve výši od 50 do 70 tisíc eur v případě, že je u nich zřejmá škálovatelnost a potenciál rychlého růstu na globální trhy, stejně jako dobrá kombinace vědomostí a zkušeností u zakladatelů.

Zájemci o účast v Spring Accelerator programu se mohou přihlásit nejpozději do 7. března 2024 vyplněním přihlášky na webu AceON akcelerátoru. Program začne 21. března a vyvrcholí v květnu na Demo Day.

Mailchimp - subscribe form sidebar
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram