Zpět na novinky
Mailchimp - subscribe form sidebar

Naše spolupráce s nadací Klíček

3. září 2017
Tento článek je dostupný také v
angličtině

Aktivitám z oblasti společenské zodpovědnosti se v Praze věnujeme velmi rádi. V roce 2017 jsme se rozhodli podpořit několik menších a jednu větší dobročinnou aktivitu. Tím velkým projektem se stala podpora nadace Klíček, která se dlouhodobě snaží zlepšovat životní podmínky vážně nemocných dětí a jejich rodin.

Na tábor jsme přispěli penězi, rukama i srdcem

V květnu na konto Klíčku putovala finanční injekce na organizaci dětského letního tábora pro fyzicky i mentálně hendikepované chlapce a děvčata. A protože se nebojíme pomáhat také vlastníma rukama, několik dobrovolníků z našich řad pár dní před začátkem tábora přiložilo ruce k dílu při budování tábořiště. V Malejovicích se nám zalíbilo, a tak jsme se rozhodli navštívit malé táborníky i v průběhu akce. V krásném letním dni jsme se s dětmi věnovali výtvarným aktivitám a přichystali jsme také odpoledne plné soutěží v lese.

Věříme, že touto akcí naše spolupráce s nadačním fondem Klíček nekončí. Již teď přemýšlíme, jak dětem z Klíčku udělat radost třeba na Vánoce nebo na příštím letním táboře.

Mailchimp - subscribe form sidebar
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram