Webinář: Novela daňového řádu

09.12.2020
Online webinář
10:00 am11:00 am (CET)

Parlament ČR v létě schválil další dlouho očekávanou novelu, tentokrát v oblasti daní. Pravděpodobně nejrozsáhlejší úprava za poslední řadu let nabude účinnosti k 1. lednu 2021 a má přinést rozsáhlou modernizaci, zjednodušení a elektronizaci daní.

Co konkrétně se tedy od příštího roku změní? Na co se má daňový poplatník připravit? Jak bude probíhat online komunikace s finančním úřadem? Na našem webináři Vám hlavní legislativní úpravy představíme.

TÉMATA:

  • Lhůta pro podání daňového přiznání.
  • Revize sankčního systému.
  • Kontrolní postupy.
  • Vyplácení nesporné části odpočtu DPH.
  • Projekt MOJE daně.
  • Zvýšení úroku z daňového odpočtu.

Pro registrované je webinář zdarma a bude trvat přibližně 60 minut (včetně závěrečné diskuze, během níž budete moci přednášejícímu pokládat doplňující dotazy).

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Stanislav Machek | Tax Director
Accace s.r.o.

Stanislav vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a je registrovaným daňovým poradcem, advokátem a členem asociace ACCA. Více než 7 let pracoval ve společnosti Deloitte Advisory, následně pak také 2 roky na pozici Tax Manager v poradenské společnosti BDO Tax. Od roku 2012 působí ve společnosti Accace, v současné době na pozici Tax Director.

Své zkušenosti nasbíral při práci na projektech zaměřujících se na daňové oblasti jako je daň z příjmů právnických osob, transferové ceny, mezinárodní plánování, správa daní a výzkum a vývoj.

REGISTRACE

Pro přihlášení na webinář prosím vyplňte registrační formulář. Po dokončení online registrace obdržíte potvrzení e-mailem. Kapacita je limitována, doporučujeme Vám tedy včasnou registraci.

V případě jakýchkoliv dotazů či problémů s přihlášením nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese: .

Registration is closed
Contact our experts
REGISTRACE BYLY UKONČENY
Kontaktujte nás
crossarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram