Webinář: Trestní daňové řízení – praktické poznámky a časté dotazy

22.09.2021
Online webinář
10:00 am10:45 am (CET)

V posledních letech vzbudila mezi daňovými subjekty rozruch zpráva, že výrazně narostl počet trestních oznámení podaných finanční správou. V praxi finanční úřady podávají trestní oznámení ve většině případů, kdy je překročena stanovená výše škody. Přestože tato hraniční částka byla v roce 2020 zvýšena, daňová kontrola už nemusí končit pouhým doměrkem daně.

Do problémů se často může dostat i doposud bezúhonný podnikatel, který podcení situaci a důvěřivě naletí podvodníkovi. Na co si tedy dát pozor u soudu, jaké jsou časté dotazy našich klientů a jak zvýšit své vyhlídky na úspěch v případném trestním řízení?

TÉMATA:

  • Časový trend, porovnání počtů daňových kontrol a trestních oznámení.
  • Stanovení škody.
  • Hlavní líčení u soudu.
  • Prokazování úmyslu.
  • Bílí koně.
  • Důkazy a jejich hodnocení.
  • Prostor pro vaše dotazy.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Stanislav Machek | Tax Partner
Accace s.r.o.

Stanislav vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a je registrovaným daňovým poradcem, advokátem a členem asociace ACCA. Více než 7 let pracoval ve společnosti Deloitte Advisory, následně pak také 2 roky na pozici Tax Manager v poradenské společnosti BDO Tax. Od roku 2012 působí ve společnosti Accace, v současné době na pozici Tax Partner.

Své zkušenosti nasbíral při práci na projektech zaměřujících se na daňové oblasti jako je daň z příjmů právnických osob, správa daní, transferové ceny nebo a výzkum a vývoj.

REGISTRACE

Pro přihlášení na webinář prosím vyplňte registrační formulář. Po dokončení online registrace obdržíte potvrzení e-mailem. Pro přihlášené účastníky je webinář zdarma a bude trvat přibližně 45 minut (včetně závěrečné diskuse, během níž budete moci přednášejícímu pokládat doplňující dotazy). Kapacita je limitována, doporučujeme Vám tedy včasnou registraci. Accace si vyhrazuje právo registraci odmítnout.

V případě jakýchkoliv dotazů či problémů s přihlášením nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese: .

Registration is closed
Contact our experts
REGISTRACE BYLY UKONČENY
Kontaktujte nás
crossarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram