Zpět na novinky
Mailchimp - subscribe form sidebar

Accace expanduje za hranice Evropy: Novým přírůstkem na naší mapě je Jižní Afrika | Tisková zpráva

13. června 2019

S radostí vám oznamujeme, že Accace nyní najdete také v Jihoafrické republice. Otevřeli jsme novou pobočku v Kapském Městě a věříme, že je to jen začátek naší expanze do dalších zemí subsaharské Afriky.

Pomalu se tak naplňuje naše ambiciózní globální strategie – do konce roku 2028 pomáhat našim klientům k úspěchu v 50 zemích světa a nabízet jim přitom náš jedinečný přístup, vysoce kvalitní služby a klientskou podporu z jednoho kontaktního místa, a to i v případě, že operují na trzích v různých koutech světa. „Když jsme v roce 2006 začínali jako malá firma o 10 lidech, vybrali jsme si jméno Accace, což zkráceně znamená účetnické eso. To poukazuje na naši přetrvávající ambici stát se jedničkou na trhu. Od té doby stále rozšiřujeme portfolio našich služeb i síť poboček Accace,“ uvedl CEO Jiří Majer.

Poté, co jsme získali stabilní pozici v Evropě, rozhodli jsme se vykročit z komfortní zóny a rozšířit naše geografické pokrytí na další kontinent, přičemž bychom rádi využili obrovský podnikatelský potenciál, který skýtá Afrika. „Věříme, že Afrika představuje důležitý potenciál růstu nejen pro nás, ale i pro další evropské společnosti s ambicí pomoci řešit velké výzvy afrického regionu, jako jsou vodní zdroje, infrastruktura a další,“ vysvětlil Jiří. Jako odrazový můstek pro další země subsaharské Afriky jsme zvolili Kapské Město v Jihoafrické republice.

V naší nové entitě Accace Jižní Afrika nabízíme stejné služby jako na ostatních trzích, tedy kompletní outsourcingové a poradenské služby v oblasti účetnictví, mezd a daní. Tým tvoří zkušení poradci se zaměřením na vstup na nové trhy i expanzi na rozvíjejících se trzích. Naším cílem je podpořit podnikání ve státech subsaharské Afriky osvětlením potenciálních rizik a problémů a usnadnit firmám obchodní příležitosti. Zároveň chceme napomoci africkým firmám objevovat evropský trh.

Více informací najdete na našem webu.

O Accace

Společnost Accace byla založena v roce 2006 v regionu střední a východní Evropy a brzy se etablovala mezi přední lokální poradenské a outsourcingové společnosti. Celosvětově působí Accace pod značkou Accace Circle, což je obchodní uskupení poboček Accace a našich spolehlivých partnerů. Nabízíme stejně kvalitní služby a efektivní procesy pod jednotným řízením a prostřednictvím sdílené online platformy.

Mailchimp - subscribe form sidebar
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram