Zpět na novinky
Mailchimp - subscribe form sidebar

Accace Circle: Uzavíráme nová partnerství a společně rosteme | Tisková zpráva

8. srpna 2019
Tento článek je dostupný také v
angličtiněslovenštiněmaďarštině
rumunštině

Rok 2019 se pro Accace stal důležitým milníkem. Oficiálně jsme spustili projekt „Accace Circle“. Současné podobě Accace Circle předcházelo několik let uzavírání četných partnerství mezi Accace a podobně smýšlejícími poskytovateli služeb. Letos jsme vzájemnou spolupráci formalizovali a naše komunita se stala silnější a větší než kdy dříve!

Začátky

Accace byl založen v roce 2006 a od té doby expandoval do dalších zemí, zejména v regionu EMEA (Evropa, Blízký východ a Afrika). Starali jsme se o potřeby našich klientů v oblasti BPO a poradenských služeb a postupem času jsme začali vnímat rostoucí poptávku zákazníků po větší mezinárodní podpoře. To položilo základ mnoha partnerstvím napříč zeměmi, které jsme se nakonec rozhodli sjednotit pod značkou Accace Circle.

Co je Accace Circle?

Accace Circle je obchodní komunitou sdružující poskytovatele služeb s podobným zaměřením, aby společně nabízeli unifikované a efektivní služby na mezinárodní úrovni. Síla komunity spočívá v propojení mezinárodního dosahu a místních odborných znalostí. To přináší značné výhody širokému portfoliu klientů, zejména pokud rozjíždí podnikání na pro ně neznámém zahraničním trhu.

“Vždycky jsem toužil pomoci vybudovat globální platformu BPO a profesionálních služeb, která by se stala alternativou k současným mezinárodním hráčům – korporátním kolosům nebo naopak příliš volným obchodním sítím a asociacím bez skutečného obchodního drajvu,” říká Jiří Majer, CEO a zakladatel Accace. Jeho slova doplňuje COO a jedna z partnerů Accace Mihaela Pašek-Virlan: „Existuje příliš mnoho organizací, které propagují efektivní služby, ale nakonec se obvykle zapomíná, že při spolupráci musí být respektovány všechny strany. Pouze v případě, že jsou vyjádřeny a vyslyšeny všechny názory, může být služba skutečně efektivní. V Accace Circle se snažíme dělat věci jinak; chceme klást důraz na lokální i globální přítomnost a zároveň zvýšit využívání technologií.“

Spolupráce na prvním místě

Inspirace k vytvoření Accace Circle vzešla od našich obchodních partnerů. Ti nás totiž přivedli k myšlence zaměřit se na ulehčení procesu spojeného s mezinárodní expanzí. Pro představu, mnozí z našich klientů častokrát čelili výzvě najít vhodného poskytovatele služeb, který by splňoval jejich firemní standardy a očekávání ve všech zemích působení. S Accace Circle se mohou spolehnout na konzistentní úroveň kvality služeb, a to díky nastavení vysokých standardů a obchodních požadavků, které všichni členové Accace Circle pomáhají spoluvytvářet. Další výhodou práce vně i uvnitř komunity je neustálé sebezdokonalování a získávání nových zkušeností. Accace Circle je živý prototyp a všichni jeho členové věnují svůj čas, prostředky i energii inovacím a předávání zkušeností, z nichž pak může těžit každá společnost spolupracující s Accace Circle.

Budoucnost Accace Circle

Accace Circle se vyvíjel řadu let, nyní se dočkal oficiální formalizace, jeho mise ale zdaleka nekončí. „Byla to a stále je obtížná cesta, neboť pro nadcházející desetiletí máme ambiciózní cíle, zejména co se týče geografického růstu,“ podotýká Mihaela s odkazem na společný cíl komunity dosáhnout do roku 2028 působnosti v 50 zemích. Tento plán se s každým zapíchnutím špendlíku do mapy Accace Circle stává realističtější – třeba při nedávném rozšíření do Jihoafrické republiky. Každá expanze posouvá komunitu dál a co je nejdůležitější, otevírá dveře všem partnerům v Accace Circle k novým obchodním příležitostem, profesionálním i osobním.

Mailchimp - subscribe form sidebar
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram