Webinář: Dotace a investiční pobídky aktuálně

26.11.2020
Online webinář
10:00 am11:30 am (CET)

Vyznat se v investičních pobídkách a dotačních programech, kterých mohou podnikatelé využít, to není zrovna jednoduchý úkol. Při posuzování nejvhodnější formy podpory projektu přijde rada odborníka jednoznačně vhod. Na našem webináři Vám přiblížíme aktuálně vypsané programy, i jak dotační prostředky z fondů EU získat.

Na poli investičních pobídek se pak zaměříme na novinky, které přinesly poslední novely zákona o investičních pobídkách a nařízení vlády upravující tuto oblast. Dále si zopakujeme několik pravidel, která je dobré mít na paměti již při zvažování žádosti o investiční pobídku.

TÉMATA:

  • Základní rámec dotací pro firmy.
  • Jak lze dotace čerpat?
  • Obvyklé podmínky pro čerpání dotací.
  • Aktuální dotační programy: oblast inovací a ICT.
  • Nedávné novinky v oblasti investičních pobídek.
  • Investiční pobídky – pravidla a doporučení.

Pro registrované je webinář zdarma a bude trvat přibližně 90 minut (včetně závěrečné diskuze, během níž budete moci přednášejícím pokládat doplňující dotazy).

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Barbora Stejskalová | Tax Partner
Accace s.r.o.

Barbora je certifikovaným daňovým poradcem s mnohaletou praxí. Více než 12 let působila ve společnostech PWC a Deloitte Advisory, kde se specializovala zejména na oblast korporátního zdanění a investičních pobídek. Do společnosti Accace nastoupila Barbora v roce 2011 na pozici Senior Tax Manager, v současné době zastává pozici Tax Partner.

Barbora získala zkušenosti v rámci daňového poradenství zahrnujícího zejména konzultace v oblasti daně z příjmů pro klienty působící nejen ve výrobních odvětvích, ale i v oblasti distribuce. Dále se pak zaměřovala na problematiku investičních pobídek, a to jak na problematiku související se získáváním investičních pobídek, tak i na problematiku jejich uplatňování.

Registration is closed
Contact our experts
REGISTRACE BYLY UKONČENY
Kontaktujte nás
crossarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram