Digitalizace prakticky: Jak (s)právně jednat v elektronické podobě

07.06.2023
Online webinář
09:3010:30 (CET)

Připravili jsme pro vás nový webinář, zaměřený na využití elektronizace a digitalizace v právní oblasti. Podíváme se blíže na elektronické podepisování i na výhody elektronického právního jednání. Samozřejmě přidáme řadu doporučení z praxe.

V neposlední řadě vás seznámíme také s fungováním digitální platformy Legal Systems, díky níž můžete automatizovat právní procesy ve své společnosti. Těšíme se na vás na webináři!

TÉMATA

  • Co je elektronický podpis a jaké existují druhy.
  • Jak lze elektronicky jednat vůči orgánům moci veřejné.
  • Elektronické jednání v obchodních a pracovněprávních vztazích.
  • Jak na elektronické jednání nahlíží soudy.
  • Digitalizace právních procesů vám může ušetřit čas a peníze.
  • Shrnutí na závěr – jak to vše dělat správně.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Karel Ryšavý | Legal Partner
Accace Legal s.r.o., advokátní kancelář

Karel vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a od roku 2011 je členem České advokátní komory. Zkušenosti začal sbírat v pražské pobočce advokátní kanceláře Noerr LLP, odkud pak zamířil do společnosti LTA Legal. Součástí týmu Accace se Karel stal v roce 2017. V současné době zastává pozici Legal Partner a má na starosti především řešení komplikovanějších právních případů. Karel se věnuje zejména obchodnímu a korporátnímu právu.

Jan Bruder | Co-founder
Legal Systems s.r.o.

Jan vystudoval Technickou fakultu pražské ČZU a po ukončení studia působil jako IT konzultant pro energetické společnosti. V roce 2016 se Jan začal zajímat o finanční svět a nastoupil do ČSOB jako poradce pro management. Brzy dostal příležitost se podílet na budování fintech start-upu Mall Pay, který společně založily MALL Group a právě ČSOB. Po letech strávených v korporátním prostředí se Jan rozhodl začít novou kapitolu a investoval do legaltech start-upu Legal Systems.
Legal Systems vyvíjí platformu pro digitalizaci a automatizaci dokumentů, smluv a procesů souvisejících se smluvní agendou. Jan se ve firmě věnuje obchodu a strategickému řízení.

REGISTRACE

Pro přihlášení na webinář prosím vyplňte registrační formulář. Po dokončení online registrace obdržíte potvrzení e-mailem. Pro přihlášené účastníky je webinář zdarma a bude trvat přibližně 60 minut (včetně závěrečné diskuse, během níž budete moci přednášejícím pokládat doplňující dotazy).

V případě jakýchkoliv dotazů či problémů s přihlášením nás kontaktujte na e-mailové adrese: . Accace si vyhrazuje právo registraci odmítnout.

REGISTRACE BYLY UKONČENY
Kontaktujte nás
REGISTRACE BYLY UKONČENY
Kontaktujte nás
crossarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram