Webinář: Jak na logistiku z pohledu práva

SE ZAMĚŘENÍM ZEJMÉNA NA DOPRAVU
03.06.2022
Online webinář
09:3010:30 (CET)

PROGRAM WEBINÁŘE

S logistikou má co do činění značná část firem – ať už jsou v pozici dopravců, zasilatelů, skladovatelů či zákazníků. Logistika, zvláště doprava, se vyznačuje mimořádným tlakem na rychlost. To se promítá do mnoha aspektů právní úpravy, stejně jako vyšší míra rizikovosti, jež je vlastní zejména dopravě.

Na našem webináři bychom vás na některá uvedená specifika rádi upozornili a navrhli řešení tam, kde právní úprava pokulhává.

  • Použití CMR ve vnitrostátní dopravě.
  • Jak se přenést přes omezenou odpovědnost dopravce?
  • Kdo může uplatňovat nároky na náhradu škody podle CMR?
  • Jak se určí výše náhrady škody dopravce?
  • Odpovědnost zasilatele, se kterou se často nepočítá.
  • Některá rizika při skladování.
  • Zákonná zástavní práva dopravce, zasilatele a skladovatele.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Jan Najman | Legal Partner
Accace Legal s.r.o., advokátní kancelář

Jan vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a později navázal postgraduálním studiem obchodního práva na Universität Passau. Od roku 2003 je advokátem zapsaným u České advokátní komory. Po ukončení studií působil jako advokátní koncipient a později jako advokát v několika pražských advokátních kancelářích (Noerr, Kocián Šolc Balaštík). Do Accace nastoupil Jan v roce 2018 a zastává zde pozici Legal Partner.
Ve své praxi se Jan zaměřuje zejména na právo obchodních společností, litigace, akvizice, farmaceutické a dopravní právo.

REGISTRACE

Pro přihlášení na webinář prosím vyplňte registrační formulář. Po dokončení online registrace obdržíte potvrzení e-mailem. Pro přihlášené účastníky je webinář zdarma a bude trvat přibližně 60 minut (včetně závěrečné diskuze, během níž budete moci přednášejícímu pokládat doplňující dotazy). Kapacita je limitována, doporučujeme Vám tedy včasnou registraci. Accace si vyhrazuje právo registraci odmítnout.

V případě jakýchkoliv dotazů či problémů s přihlášením nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese: .

REGISTRACE BYLY UKONČENY
Kontaktujte nás
REGISTRACE BYLY UKONČENY
Kontaktujte nás
crossarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram