Jak na HR agendu (skoro) bez papíru

29.11.2023
Online webinář
9:30 am10:30 am (CET)

Nedávná novela zákoníku práce přinesla četné změny – mnohé z nich ocení jak zaměstnavatelé, tak zaměstnanci. Konečně je například možné uzavírat a doručovat pracovněprávní dokumenty v elektronické podobě. Jak vše správně nastavit a kde se skrývají možná úskalí? Na našem webináři si na elektronické doručování posvítíme a představíme vám řešení, jak agendu automatizovat.

TÉMATA

  • Elektronické doručování – změny po novelizaci zákoníku práce.
  • Druhy elektronických podpisů.
  • Automatizace prakticky – jak funguje e-podpis v platformě Legal Systems (hromadné podpisy, integrace, archivace).

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Karel Ryšavý | Legal Partner
Accace Legal s.r.o., advokátní kancelář

Karel vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a od roku 2011 je členem České advokátní komory. Zkušenosti začal sbírat v pražské pobočce advokátní kanceláře Noerr LLP, odkud pak zamířil do společnosti LTA Legal. Součástí týmu Accace se Karel stal v roce 2017. V současné době zastává pozici Legal Partner a má na starosti především řešení komplikovanějších právních případů. Karel se věnuje zejména obchodnímu a korporátnímu právu.

Karel Hanuš | Founder
Legal Systems s.r.o.

Karel vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Už na škole se věnoval automatizaci práva a v roce 2017 založil legaltech startup Legal Systems. Misí Legal Systems je automatizovat právo ve firmách a změnit způsob, jakým se v B2B segmentu poskytují právní služby. Karel věří, že automatizace je budoucností práva a že právníci tu nejsou od toho, aby opisovali údaje do vzorů.

REGISTRACE

Pro přihlášení na webinář prosím vyplňte registrační formulář. Po dokončení online registrace obdržíte potvrzení e-mailem. Pro přihlášené účastníky je webinář zdarma a bude trvat přibližně 60 minut (včetně závěrečné diskuse, během níž budete moci přednášejícím pokládat doplňující dotazy).

V případě jakýchkoliv dotazů či problémů s přihlášením nás kontaktujte na e-mailové adrese: . Accace si vyhrazuje právo registraci odmítnout.

Registration is closed
Contact our experts
REGISTRACE BYLY UKONČENY
Kontaktujte nás
crossarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram