Webinář: Právní novinky 2024

11.12.2023
Online webinář
9:30 am9:30 am (10:30 dop)

Dovolujeme si vás pozvat na online setkání zaměřené na novinky a zajímavosti z právní oblasti. Jako obvykle vás seznámíme s důležitými legislativními změnami i novými povinnostmi, na které je třeba se v nadcházejícím roce připravit. Těšíme se na vás na webináři!

TÉMATA

  • Whistleblowing.
  • Novela zákoníku práce ve zkratce.
  • Veřejné zakázky.
  • Realitní novinky.
  • Digitalizace v právu – elektronické podepisování i doručování aj.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Karel Ryšavý | Legal Partner
Accace Legal s.r.o., advokátní kancelář

Karel vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a od roku 2011 je členem České advokátní komory.
Zkušenosti začal sbírat v pražské pobočce advokátní kanceláře Noerr LLP, odkud pak zamířil do společnosti LTA Legal. Součástí týmu Accace se Karel stal v roce 2017. V současné době zastává pozici Legal Partner.
Karel se věnuje zejména obchodnímu a korporátnímu právu.

Andrea Drhová | Senior Associate
Accace Legal s.r.o., advokátní kancelář

Andrea vystudovala Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni a absolvovala také roční studium práv na Universität Passau. Je advokátkou zapsanou u České advokátní komory. Po skončení studií působila jako advokátní koncipient a později jako advokát v renomovaných advokátních kancelářích. K Accace se Andrea připojila v roce 2018, působí na pozici Senior Associate.
Andrea se zaměřuje zejména na právo pracovní a právo obchodních společností, značné zkušenosti má také s právem duševního vlastnictví – specializuje se na ochranné známky.

Martina Parusová Zímová | Senior Associate
Accace Legal s.r.o., advokátní kancelář

Martina je zkušenou advokátkou zapsanou od roku 2009 u České advokátní komory. Martina vystudovala Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni. V rámci studií absolvovala roční studijní pobyt na Universität Passau, na který později navázala postgraduálním LL.M. studiem. Po ukončení studií absolvovala trainee program u vydavatelské skupiny Verlagsgruppe Passau a následně více než 15 let působila v advokacii v renomovaných advokátních kancelářích (Noerr, Kocián Šolc Balaštík).
Ve své praxi se Martina zabývá především závazkovým právem a právem veřejných zakázek, na které se zaměřuje i ve své přednáškové a publikační činnosti.

Jan Rohlena | Senior Associate
Accace Legal s.r.o., advokátní kancelář

Jan vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kde následně získal titul doktora práv. V rámci studií také absolvoval roční studijní pobyt na University of Nottingham ve Velké Británii. Pracovní zkušenosti Jan získával již jako student, později jako advokátní koncipient a advokát v českých i mezinárodních advokátních kancelářích. Další zkušenosti získal jako firemní právník v nadnárodní korporaci a působením u Tribunálu Soudního dvora EU.
Součástí týmu Accace se Jan stal v roce 2022. Zabývá se především smluvní, korporátní a transakční agendou a také právem duševního vlastnictví a ochranou osobních údajů.

Zuzana Uhrinová | Associate
Accace Legal s.r.o., advokátní kancelář

Zuzka je absolventkou Právnické fakulty pražské Univerzity Karlovy a ročního studia práv na University of Kent. V průběhu studií zastávala juniorní právní pozice v několika společnostech, včetně renomované mezinárodní advokátní kanceláře a farmaceutické společnosti. Tým Accace posílila v březnu 2018 jako advokátní koncipientka, aktuálně působí na pozici Associate.
Zuzana se věnuje především pracovnímu právu, právu obchodních společností a závazkovému právu.

Registration is closed
Contact our experts
REGISTRACE BYLY UKONČENY
Kontaktujte nás
crossarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram