Účetní – Brno

Zkušení odborníci
Brno
Zveřejněno před 2 roky

Hledáte novou výzvu v oblasti účetnictví?

Chcete se podělit o své zkušenosti a rozšířit si obzory v úspěšné mezinárodní společnosti? Jestli ano, čtěte dál. Na pozici Účetní hledáme aktivní, komunikativní a zodpovědné kolegy se zájmem o další osobní růst a o rozmanitou náplň práce.

Vaše náplň práce:

  • Samostatné účtování všech účetních operací našich klientů
  • Příprava a kontrola přiznání k DPH ve spolupráci s účetním supervizorem, daňovými poradci
  • Příprava roční účetní závěrky a účtování závěrkových operací
  • Příprava statistických reportů pro státní instituce
  • Příprava reportů pro klienty
  • Komunikace s klienty o účetních záležitostech
  • Sledování a dodržování termínů

Naše požadavky:

  • SŠ vzdělání s maturitou, VOŠ, VŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením
  • Alespoň dvouletá zkušenost v oblasti vedení účetnictví
  • Znalost základů anglického jazyka výhodou
  • Dobrá znalost související účetní legislativy
  • Dobrá uživatelská znalost účetních ekonomických programů (NAV / SAP velkou výhodou)
  • Znalost produktů MS Office na uživatelské úrovni
  • Zkušenost s vedením týmu výhodou

Co nabízíme:

  • Výrazný odborný i osobnostní růst
  • Získání zkušeností s prací na zajímavých projektech
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Příležitostně home office
  • Sick days, stravenky, jazykové kurzy, odborné kurzy, cestovní pojištění a další benefity

Pošli CV

    Uděluji Accace souhlas se zpracováním mých osobních údajů

    Zásady ochrany osobních údajů | Prohlášení ke GDPR

    O Accace

    Říkáme NE rutině a stresu: pracujeme, hrajeme si, bavíme se!

    Čím vynikáme?

    Informace o pozici:

    Lokalita: Brno

    Pracovní úvazek: Plný

    Zkušenosti:  Zkušení odborníci

    Náš HR tým rád zodpoví vaše případné dotazy.

    accace@teamio.eu

    Přečtěte si více o našem programu CSR.

      Specifikace zaměstnání

      Kategorie zaměstnáníArchiv pozic

      Požádat online