Student/ka právnické fakulty

Tato nabídka práce je k dispozici také v :
angličtině

Hledáme nové talenty z řad studentů práv!

Accace [ekejs] Legal je advokátní kancelář se složitějším názvem, ale jednoduchou filozofií – chceme, aby nás práce bavila a abychom při ní měli dost času na naše rodiny a koníčky.

Do našeho týmu nyní hledáme studenta / studentku právnické fakulty. Obsah práce se bude odvíjet podle zkušeností a znalostí. Základ bude tvořit příprava jednoduchých dokumentů a podání, jednání na úřadech a u notářů. Nikomu šikovnému však nebudeme bránit v tom, aby nám pomohl i s další prací.

Nabízíme:

  • možnost home office a studijního volna,
  • mobilní telefon s tarifem i pro soukromé účely,
  • příspěvek na stravování,
  • občerstvení v kanceláři,
  • pravidelné teambuildingy,
  • systém vzdělávání (hardskills, softskills).

A také tým milých kolegů právníků, kteří ti budou inspirací a rádi ti pomohou. Využiješ u nás samozřejmě angličtinu, ale i další jazyky, například němčinu či francouzštinu. Pokud se ti u nás bude líbit, proč po studiích nepokračovat v barvách Accace jako koncipient?

Případné dotazy rádi zodpovíme. Těšíme se na vaše životopisy!

Pošli CV

Jobs contact form - Prague

Sdílejte tuto pozici

Proč se ti u nás bude líbit?

Získáš zajímavou práci, kde se určitě nebudeš nudit. Staneš se součástí komunity, kde oceňujeme každý dobrý nápad a pomáháme si navzájem na cestě k individuálním i společným úspěchům. Podpoří tě tým skvělých kolegů a kolegyň. Chceme, aby tě práce u nás bavila a chodil/a jsi do ní rád/a! V rámci firemní kultury si v práci tykáme, vládne zde přátelské prostředí. Uznáváme hodnoty: flexibilita, důvěra a spolupráce. Chováme se odpovědně, podporujeme různé charitativní projekty a věnujeme se dobrovolnictví. Zkrátka, pokud se chceš rozvíjet po pracovní i osobní stránce, jsi na správném místě!

Jak to u nás chodí

Pro koho budeš pracovat

Tým Accace Legal s.r.o. najdeš v nových prostorách na pražském Pankráci. Naši odborníci se ponejvíce věnují pracovněprávní, obchodněprávní a korporátní agendě, bokem ale nezůstávají ani další oblasti práva. Jsme součástí mezinárodní skupiny Accace; v našich pobočkách v 8 zemích pracuje více než 800 odborníků, kteří poskytují komplexní outsourcingové a poradenské služby více než 2 000 zákazníků, od malých a středních podniků až k nadnárodním korporacím. Na náročné potřeby klientů odpovídáme chytrými řešeními, moderními technologiemi, lidským přístupem a mezinárodním přesahem.
Více o Accace Česká republika
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram