Senior daňový konzultant – transakční tým

Pracovní úvazek: Plný
Kancelář:
Česká republika, Praha
Nástup: Dle dohody
Zkušenosti: Zkušení odborníci
Jazyk(y): Angličtina - C1

Jsi připraven chopit se nové výzvy v mezinárodní firmě plné přátelských kolegů, kteří jsou zapálení do čísel a inovací? Jsme poskytovatelem komplexních poradenských a BPO služeb a v současné době hledáme nového kolegu do transakčního a finančního týmu.

Transakční a finanční tým propojuje odborníky z finanční a daňové oblasti a nabízí klientům komplexní portfolio služeb, které jim napomáhají při strategickém rozhodování o vývoji firmy či skupiny.

Co od tebe očekáváme?

 • Podílení se na přípravě daňových analýz a prezentací pro významné klienty z oblasti tzv. private equity i pro významné skupiny podniků.
 • Práce na daňové due diligence.
 • Poskytování daňového poradenství v rámci restrukturalizací a akvizic.
 • Zpracovávání daňových přiznání v omezeném rozsahu.
 • Dle zájmu spolupráce na finanční stránce restrukturalizačních a akvizičních projektů.

Jaký je tvůj ideální profil?

 • Máš VŠ vzdělání ekonomického směru.
 • Zkušenost s daňovým poradenstvím ideálně v oblasti transakcí v délce min. 3 roky, alespoň 2 roky v poradenské společnosti.
 • Baví tě dělat poradenství s přesahem do jiných oblastí, jako je právo a finance.
 • Angličtina pro tebe není problém.
 • Nebojíš řešit něco úplně nového (toto není fráze, ale klíčová podmínka).

Co ti nabízíme?

 • Moderní pracovní prostředí v kancelářích na Pankráci.
 • Možnost kariérního růstu v dynamicky rostoucí firmě.
 • Kompetitivní odměny a roční bonus založený na zisku, doplňkové jednorázové bonusy.
 • Bohatý balíček benefitů vč. 5 dnů volna navíc.
 • Možnost realizovat své nápady – naše pracovní prostředí si tvoříme všichni společně.

Něco málo o nás

Kontinuální rozvoj kolegů je součástí naší firemní kultury, základem je rozvojový způsob spolupráce a průběžná práce s tvými cíli. Přispíváme na jazykové kurzy i na odborná a „soft-skills“ školení dle tvého zájmu. Pracovní doba je flexibilní, můžeš pracovat i z domova, k dispozici budeš mít veškeré potřebné vybavení. 

Sídlíme v budově City Tower u metra Pankrác s krásným výhledem z 11. patra. Máme výborně vybavenou kuchyňku, kde jsou každý den k dispozici nápoje i svačinky.  Dále tě u nás čeká řada firemních akcí během celého roku. 

Můžeš se také zapojit do dobrovolnických projektů pro charitativní organizace, nové nápady vítáme! 

Petr, Kamil, Monika, Bára… a další kolegové se na tebe těší, proto neváhej a ozvi se ještě dnes! 

P.S.: Nahlídni do „ekejsího“ zákulisí na Instagramu.

Pokud tě pracovní nabídka zaujala a splňuješ požadavky na inzerovanou pozici, neváhej nám poslat svůj strukturovaný profesní životopis a motivační dopis v anglickém jazyce.

Pošli CV

Jobs contact form - Prague

Sdílejte tuto pozici

Proč se ti u nás bude líbit?

Získáš zajímavou práci, kde se určitě nebudeš nudit. Staneš se součástí komunity, kde oceňujeme každý dobrý nápad a pomáháme si navzájem na cestě k individuálním i společným úspěchům. Podpoří tě tým skvělých kolegů a kolegyň. Chceme, aby tě práce u nás bavila a chodil/a jsi do ní rád/a! V rámci firemní kultury si v práci tykáme, vládne zde přátelské prostředí. Uznáváme hodnoty: flexibilita, důvěra a spolupráce. Chováme se odpovědně, podporujeme různé charitativní projekty a věnujeme se dobrovolnictví. Zkrátka, pokud se chceš rozvíjet po pracovní i osobní stránce, jsi na správném místě!

Jak to u nás chodí

Pro koho budeš pracovat

V Accace s.r.o. se věnujeme poradenství, zejména daňovému, transakčnímu a finančnímu. Je toho ale mnohem víc, naší vášní jsou například robotizace a automatizace. Jsme součástí mezinárodní skupiny Accace; v našich pobočkách v 8 zemích pracuje více než 800 odborníků, kteří poskytují komplexní outsourcingové a poradenské služby více než 2 000 zákazníků, od malých a středních podniků až k nadnárodním korporacím. Na náročné potřeby klientů odpovídáme chytrými řešeními, moderními technologiemi, lidským přístupem a mezinárodním přesahem.
Více o Accace Česká republika
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram