Konzultant korporátních služeb – Accace Legal s.r.o.

Tato nabídka práce je k dispozici také v :
angličtině

Hledáme parťáky do týmu!

Accace [ekejs] je společnost se složitějším názvem, ale jednoduchou filozofií – chceme, aby nás práce bavila a abychom při ní měli dost času na naše rodiny a koníčky.
Na píchačky ani vysedávání v kanclu si nehrajeme – rozhoduje výsledek. Hledáme někoho, koho práce baví, chce se zlepšovat a pomůže nám posouvat náš korporátní tým vpřed.

Koho hledáme?

Do korporátního týmu, který zajišťuje pro naše klienty plnění zákonných povinností (např. příprava zpráv o vztazích, schvalování účetních závěrek) a rejstříkových změn, hledáme novou posilu na pozici konzultanta korporátních služeb.
Pracovní náplní je příprava příslušných dokumentů, komunikace s klientem a s tím spojená administrativa. Hledáme parťáka/čku, který/á si dokáže korporátní agendu vzít za svou, nebojí se samostatnosti a dotahuje věci do úspěšného konce. Zhruba polovina práce je v angličtině.

Jaký je tvůj ideální profil?

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání právního zaměření.
  • Praxe na obdobné pozici (max. 3 roky), ale zvážíme i šikovného juniora bez potřebné praxe.
  • Vysoká úroveň angličtiny, zejména v písemné formě.
  • Smysl pro detail a zodpovědný přístup k práci.
  • Skvělé organizační schopnosti a dotahování věcí do konce.

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domu (i mimo současný stav).
  • Systém dalšího vzdělávání a osobního růstu.
  • Úvazek 24-40 hodin týdně.
  • Řadu firemních benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, firemní notebook a mobil, výuku angličtiny, teambuildingové akce apod.).

Případné dotazy rádi zodpovíme. Těšíme se na vaše životopisy!

Pošli CV

Jobs contact form - Prague

Sdílejte tuto pozici

Proč se ti u nás bude líbit?

Získáš zajímavou práci, kde se určitě nebudeš nudit. Staneš se součástí komunity, kde oceňujeme každý dobrý nápad a pomáháme si navzájem na cestě k individuálním i společným úspěchům. Podpoří tě tým skvělých kolegů a kolegyň. Chceme, aby tě práce u nás bavila a chodil/a jsi do ní rád/a! V rámci firemní kultury si v práci tykáme, vládne zde přátelské prostředí. Uznáváme hodnoty: flexibilita, důvěra a spolupráce. Chováme se odpovědně, podporujeme různé charitativní projekty a věnujeme se dobrovolnictví. Zkrátka, pokud se chceš rozvíjet po pracovní i osobní stránce, jsi na správném místě!

Jak to u nás chodí

Pro koho budeš pracovat

Tým Accace Legal s.r.o. najdeš v nových prostorách na pražském Pankráci. Naši odborníci se ponejvíce věnují pracovněprávní, obchodněprávní a korporátní agendě, bokem ale nezůstávají ani další oblasti práva. Jsme součástí mezinárodní skupiny Accace; v našich pobočkách v 8 zemích pracuje více než 800 odborníků, kteří poskytují komplexní outsourcingové a poradenské služby více než 2 000 zákazníků, od malých a středních podniků až k nadnárodním korporacím. Na náročné potřeby klientů odpovídáme chytrými řešeními, moderními technologiemi, lidským přístupem a mezinárodním přesahem.
Více o Accace Česká republika
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram