Advokátní koncipient/ka se zaměřením na pracovní právo

Tato nabídka práce je k dispozici také v :
angličtině

Hledáme parťáky do týmu!

Accace [ekejs] Legal je advokátní kancelář se složitějším názvem, ale jednoduchou filozofií – chceme, aby nás práce bavila a abychom při ní měli dost času na naše rodiny a koníčky.

Do našeho týmu nyní hledáme advokátního koncipienta se zaměřením na pracovní právo.

Obsah práce je obdobný jako v jiných mezinárodních kancelářích – většinu tvoří agenda pro mezinárodní společnosti v souvislosti se zaměstnáváním osob na území České republiky. Jde o širokou škálu projektů od day-to-day poradenství, přes pomoc s relokací zaměstnanců nebo elektronizací HR, až po převod práv a povinnosti z pracovněprávních vztahů mezi zaměstnavateli.

Většina práce je v angličtině. Praxi v pracovním právu uvítáme, ale není podmínkou. Tím, že jsme součástí velké poradenské skupiny poskytující i daňové poradenství nebo vedení účetnictví a mzdové agendy, snažíme se dívat na věci v souvislostech. Pro klienta hledáme vždy funkční řešení.

Na píchačky ani vysedávání v kanclu si nehrajeme – rozhoduje výsledek. Hledáme někoho, koho se chce zlepšovat a pomůže nám posouvat naši kancelář vpřed.

Nabízíme:

  • možnost home office,
  • mobilní telefon s tarifem i pro soukromé účely,
  • roční bonus,
  • příspěvek na stravování,
  • občerstvení v kanceláři,
  • Multisport,
  • pravidelné teambuildingy,
  • systém vzdělávání (hardskills, softskills).

Případné dotazy rádi zodpovíme. Těšíme se na vaše životopisy!

Pošli CV

Jobs contact form - Prague

Sdílejte tuto pozici

Proč se ti u nás bude líbit?

Získáš zajímavou práci, kde se určitě nebudeš nudit. Staneš se součástí komunity, kde oceňujeme každý dobrý nápad a pomáháme si navzájem na cestě k individuálním i společným úspěchům. Podpoří tě tým skvělých kolegů a kolegyň. Chceme, aby tě práce u nás bavila a chodil/a jsi do ní rád/a! V rámci firemní kultury si v práci tykáme, vládne zde přátelské prostředí. Uznáváme hodnoty: flexibilita, důvěra a spolupráce. Chováme se odpovědně, podporujeme různé charitativní projekty a věnujeme se dobrovolnictví. Zkrátka, pokud se chceš rozvíjet po pracovní i osobní stránce, jsi na správném místě!

Jak to u nás chodí

Pro koho budeš pracovat

Tým Accace Legal s.r.o. najdeš v nových prostorách na pražském Pankráci. Naši odborníci se ponejvíce věnují pracovněprávní, obchodněprávní a korporátní agendě, bokem ale nezůstávají ani další oblasti práva. Jsme součástí mezinárodní skupiny Accace; v našich pobočkách v 8 zemích pracuje více než 800 odborníků, kteří poskytují komplexní outsourcingové a poradenské služby více než 2 000 zákazníků, od malých a středních podniků až k nadnárodním korporacím. Na náročné potřeby klientů odpovídáme chytrými řešeními, moderními technologiemi, lidským přístupem a mezinárodním přesahem.
Více o Accace Česká republika
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram