Do našeho pražského týmu hledáme zkušeného HRistu, který má zájem proniknout i do payrollové agendy. Pokud máš zkušenosti s personalistikou, chceš se v ní rozvíjet dále a mít možnost zapojit se do zajímavých projektů, tak si budeme rozumět.

Tvým úkolem bude:

Jak si Tě představujeme:

Časem bychom ti rádi předali na starost menší tým našich hybridních HR/Payrollistů, takže zkušenost s vedením týmu je také vítána.

Co nabízíme:

Také za tebou bude stát tým skvělých kolegů a kolegyň připravených tě podpořit. V rámci firemní kultury si v práci tykáme a záleží nám na vytváření příjemného prostředí, kam budeš rád/a chodit.

Jedná se o práci na plný úvazek a nástup je možný ihned nebo dle domluvy.

Jana, Jarka, Jitka,… a další kolegové se na tebe moc těší, proto neváhej a pošli nám životopis ještě dnes!

Hledáš novou výzvu v mezinárodní rostoucí firmě? Miluješ práci s daty a oblast mezd a HR ti není cizí? tak čti dál, protože my právě hledáme do naší společnosti kolegu/kolegyni na pozici HR DATA ANALYST. Klíčovými charakteristikami kandidáta jsou pro nás logické myšlení, smysl pro inovaci a schopnost efektivně a účinně používat digitální nástroje, aplikace a technologie. Zkušenosti samozřejmě přivítáme a při práci na projektech je rádi zohledníme.

Co budeš dělat?

Až ráno dorazíš do práce a vychutnáš si v naší kuchyňce oblíbenou kávu/čaj (nebo pracuješ z home office), budeš:

Zaujalo tě to? Práce v našem týmu není jen stereotyp u PC, vládne zde týmové nadšení, pomocná ruka v nesnázích a v neposlední řadě mnoho legrace a zábavy i mimo pracoviště. …a třeba u nás brzy získáš ocenění „Nejlepší zaměstnanec roku“ nebo mezinárodní ocenění hrdiny Accace zvané „The ACES“.

Tak pojď do toho s námi!

Jak si Tě představujeme:

Co za to získáš:

A další…
Pracujeme v open-office. Každý ale má dost svého prostoru a máme výborně vybavenou kuchyňku, teplé a studené nápoje a drobné občerstvení zdarma.

Vstupní zaškolení je u nás samozřejmostí, stejně tak kurzy angličtiny a odborná školení. Pracovní doba je částečně pružná a můžeš pracovat z pražské/brněnské/ostravské kanceláře nebo i některé dny z home office. Můžeš se také zapojit do dobrovolnických projektů pro charitativní organizace a novým nápadům máme dveře otevřené.

Máme zájem, aby tě práce v našem týmu bavila a chodil/a jste do práce rád/a!

V rámci firemní kultury si v práci tykáme, vytváříme příjemné prostředí a fajn vztahy na pracovišti. Uznáváme hodnoty: flexibilita, důvěra, odhodlanost, spolupráce, výjimečnost a nadšení. Chováme se odpovědně, podporujeme různé charitativní organizace a věnujeme se dobrovolnictví. Nadacím věnujeme ročně téměř půl milionu Kč.

Jana, Robin, Katka, Zdeňka … a další kolegové se na tebe moc těší, proto neváhej a pošli nám životopis s motivačním dopisem ještě dnes!

P.S.: Nahlídni do „ekejsího“ zákulisí na Instagramu nebo si poslechni si náš firemní podcast Zo skladu.

Sníš o práci v personalistice a o tom být cennou součástí HR & Payroll týmu? My ti to nabízíme! Moderní svět práce klade stále větší důraz na oblast lidských zdrojů (HR). Dříve postačovaly pouze soft skills, ale dnes je klíčové mít i pevnou základnu hard dovedností, kterou jen tak někde nezískáš. U nás si vytvoříš nejen pevnou základnu znalostí, ale projdeš postupně všemi oblastmi, se kterými se kvalitní HRista v průběhu své kariéry setká.

Co vše se pod tím skrývá?

Za Payroll:

Za HR:

Tak pojď do toho s námi!

Dostaneš zajímavou práci, kde se určitě nebudeš nudit. Podpoří tě tým skvělých kolegů a kolegyň. Chceme, aby tě práce u nás bavila a chodil/a jsi do práce rád/a! V rámci firemní kultury si v práci tykáme, vládne zde přátelské prostředí. Uznáváme hodnoty: flexibilita, důvěra a spolupráce. Chováme se odpovědně, podporujeme různé charitativní organizace a věnujeme se dobrovolnictví, např. pomohli jsme kočičímu útulku a teď na podzim se chystáme sázet stromy.

Vstupní zaškolení na agendu je u nás samozřejmostí.

Jak si Tě představujeme:

Co za to získáš:

Jedná se o práci na plný úvazek a nástup je možný ihned nebo dle domluvy. Chceš se k nám přidat? Neváhej a pošli nám životopis!

Do našeho mzdového týmu hledáme kolegu/kolegyni, který/á bude administrativní podporou mzdových účetních. Práce je vhodná pro absolventy bez praxe nebo s krátkou praxí v administrativě. Níže se dočteš, jak to u nás chodí, co bys přibližně měl/a na starost, jaké máme benefity a další informace. Rádi se s tebou sejdeme na kávu/čaj a povíme ti o nás více.

Tvůj pracovní den by mohl vypadat následovně:

Na úvod tě u nás čeká zaškolení na agendu i program a kolegové tě budou i následně odborně podporovat.

Zaujalo tě to? Práce v našem týmu není jen stereotyp u PC, vládne zde týmové nadšení, pomocná ruka v nesnázích a v neposlední řadě mnoho legrace a zábavy i mimo pracoviště. …a třeba u nás brzy získáš ocenění „Nejlepší zaměstnanec roku“ nebo mezinárodní ocenění hrdiny Accace zvané „The ACES“

Tak pojď do toho s námi!

Pro dobré zvládnutí práce by bylo by fajn, kdybys:

Naši kolegové si nejvíce oblíbili benefity, které nabízíme i tobě:

Máme zájem, aby tě práce v našem týmu bavila a chodil/a jsi do práce rád/a!

V rámci firemní kultury si v práci tykáme, vytváříme příjemné prostředí a fajn vztahy na pracovišti. Uznáváme hodnoty: flexibilita, důvěra, odhodlanost, spolupráce, výjimečnost a nadšení. Chováme se odpovědně, podporujeme různé charitativní organizace a věnujeme se dobrovolnictví. Nadacím věnujeme ročně téměř půl milionu Kč.

Jana, Jitka, Robin, Radka … a další kolegové se na tebe moc těší, proto neváhej a pošli nám životopis s motivačním dopisem ještě dnes!

V současné době hledáme vhodného kandidáta na pozici asistent/ka v advokátní kanceláři na plný, případně 80% úvazek.

U nás v týmu nespočívá tato práce jen ve vaření kávy a zvedání telefonů. Naopak, čeká tě zde široká škála úkolů, které ti umožní neustále se učit, rozvíjet a posouvat kupředu.

V našem týmu si důvěřujeme a respektujeme se, což nám umožňuje společně růst a překonávat výzvy. Jsme hrdí na naši odbornost a neustále se snažíme rozšiřovat naše znalosti a dovednosti.

Co tě u nás čeká

Administrativa a organizace:

Klientská podpora a komunikace:

Týmové a firemní akce:

Co u nás získáš

Profesionální růst a vzdělávání:

Zdraví a wellness:

Další benefity:

Odpovídá výše uvedené tvé představě?

Pokud říkáš ano, tvůj ideální profil by měl být:

Udržitelnost je pro nás důležitá. Naše charitativní projekty si můžeš prohlédnout na SmartHead profilu Accace.

Neváhej zkouknout také naše sociální sítě: LinkedInFacebookInstagram.

Pokud po přečtení výše uvedeného máš zájem o tuto pozici, neváhej a zašli nám svůj strukturovaný životopis. 

Když připojíš krátký motivační dopis, rádi si ho přečteme.

Těším se na tebe!

Lenka, Martina a celý tým Accace Legal

Ahoj, jmenuji se Kačka a v Accace jsem na pozici office a product manažerky. Náplní mojí práce je zajištění celkového chodu kanceláře včetně recepce a zároveň práce na zajímavých projektech. V současné době hledám vhodného kandidáta / kandidátku na pozici OFFICE ASSISTANT na 10-15 hodin týdně.

V naší společnosti nespočívá tato práce jen ve vaření kávy a zvedání telefonů. U nás se setkáš s různorodou prací, která může být i tvým odrazovým můstkem v kariéře v Accace.

Mimo jiné tě u nás čeká:

Za odvedenou práci ti nabízíme:

Odpovídá výše uvedené tvé představě?

Pokud říkáš ano, tvůj ideální profil by měl být:

Udržitelnost je pro nás důležitá. Naše charitativní projekty si můžeš prohlédnout na SmartHead profilu Accace.

Neváhej zkouknout také naše sociální sítě: LinkedInFacebookInstagram.

Pokud po přečtení výše uvedeného máš zájem o tuto pozici, neváhej a zašli mi svůj strukturovaný životopis. 

Když připojíš krátký motivační dopis, ráda si ho přečtu.

Těším se na tebe,

Kačka a celý tým Accace

Baví tě komunikace s lidmi a chceš se zdokonalit v oblasti HR? Hledáš pestrou, samostatnou a zodpovědnou práci? Sníš o práci v personalistice a o tom být cennou součástí HR týmu? To jsi tady správně!

Aktuálně obsazujeme pozici HR Assistant, který/á bude zastřešovat personální podporu našim kolegům se zaměřením na administrativu nástupů, výstupů, přípravu pracovně právních dokumentů, nábor a komunikaci se zaměstnanci.

Co vše se pod tím skrývá?

Pojď do toho s námi!

Dostaneš zajímavou práci, kde se určitě nebudeš nudit. Podpoří tě tým skvělých kolegů a kolegyň. Chceme, aby tě práce u nás bavila a chodil/a jsi do práce rád/a! V rámci firemní kultury si v práci tykáme, vládne zde přátelské prostředí. Uznáváme hodnoty: flexibilita, důvěra a spolupráce. Chováme se odpovědně, podporujeme různé charitativní organizace a věnujeme se dobrovolnictví.

Vstupní zaškolení je u nás samozřejmostí.

Jak si tě představujeme?

Co za to získáš:

Nástup je možný ihned nebo dle domluvy.

Jana, Denisa, Pepa, Lucka, … a další kolegové se na tebe moc těší, proto neváhej a pošli nám životopis s motivačním dopisem ještě dnes!

Jsi připraven se chopit nové výzvy v mezinárodní rostoucí firmě plné přátelských kolegů, kteří jsou zapálení do čísel a inovací? Jsme poskytovatelem komplexních poradenských a BPO služeb a v současné době hledáme nového parťáka do TAFU.

Co to vůbec je?  Transakční a finanční tým (TAF) propojuje odborníky z finanční, daňové a účetní oblasti a nabízí klientům komplexní portfolio služeb, které jim napomáhají při strategickém rozhodování o vývoji firmy nebo skupiny.

Co u nás budeš dělat?

Půjdeš do toho s námi?  Jak si tě představujeme?

Co ti nabízíme?

A další…

Pracujeme v open space, každý má ale dost svého prostoru. Máme výborně vybavenou kuchyňku, teplé a studené nápoje, ovoce, zeleninu a plnou spíž dobrot každý den. Sídlíme v budově City Tower u metra Pankrác a náš výhled z 11. patra není k zahození. Promyšlený onboarding je u nás samozřejmostí, stejně tak kurzy angličtiny a odborná i softskill školení dle tvého zájmu. Pracovní doba je flexibilní, můžeš pracovat i z domova, k dispozici budeš mít veškeré potřebné vybavení. 

Čeká tě u nás několik firemních akcí během celého roku.

Můžeš se také zapojit do dobrovolnických projektů pro charitativní organizace, nové nápady vítáme!

Petr, Standa, Kamil, Zuzka… a další kolegové se na tebe těší. Tak neváhej a pošli nám svůj životopis. Těšíme se na tebe!

P.S.: Pokud chceš o nás vědět víc, nahlédni do „ekejsího“ zákulisí na Instagramu.

Komunikuješ rád/a s lidmi, máš rád/a o všem přehled a chceš být nápomocný/á týmu mzdových účetních? Organizace práce ti nedělá žádný problém, máš rád/a výzvy a k tomu všemu tě zajímá oblast personalistiky? Hledáš novou výzvu v mezinárodní rostoucí firmě? Do našeho týmu hledáme aktuálně kolegyni nebo kolegu na pozici HR & Office Assistant, který/á bude zastřešovat personální podporu pro náš interní pražský tým a současně zajišťovat podporu v oblasti péče o pražskou kancelář.

Co u nás budeš dělat?

Za Office:

Za HR:

Pojď do toho s námi!

Získáš zajímavou práci, kde se určitě nebudeš nudit. Podpoří tě tým skvělých kolegů a kolegyň. Chceme, aby tě práce u nás bavila a chodil/a jsi do práce rád/a! V rámci firemní kultury si v práci tykáme, vládne zde přátelské prostředí. Uznáváme hodnoty: flexibilita, důvěra a spolupráce. Chováme se odpovědně, podporujeme různé charitativní organizace a věnujeme se dobrovolnictví.

Jak si tě představujeme?

Co za to získáš:

Nástup je možný ihned nebo dle domluvy.

Jana, Jarka, Lenka… a další kolegové se na tebe moc těší, proto neváhej a pošli nám životopis s motivačním dopisem ještě dnes!

Hledáš novou výzvu v mezinárodní rostoucí firmě plné přátelských kolegů, kteří mají rádi čísla a inovace? Jsme poskytovatelem komplexních poradenských a BPO služeb a v současné době hledáme pro pražskou pobočku kolegu/kolegyni na pozici senior konzultanta/ky do transakčního a finančního týmu.

V transakčním a finančním týmu propojujeme odborníky z transakční (M&A), finanční, daňové a účetní oblasti. Klientům nabízíme komplexní portfolio služeb, které jim napomáhají při strategickém rozhodování o vývoji firmy či skupiny.

Co u nás budeš dělat?

V našem týmu nedělá každý všechny typy projektů. Můžeš si je však vyzkoušet, než se rozhodneš, co rád/a děláš a co ne; konkrétní projekty jsou vždy výsledkem kombinace preferencí pracovníka a potřeb klientů.

Jak si tě ideálně představujeme?

Co ti nabízíme?

Petr, Standa, Simča… a další kolegové se na tebe těší. Tak neváhej a pošli nám svůj životopis. Těšíme se na tebe!

P.S.: Pokud chceš o nás vědět víc, nahlédni do „ekejsího“ zákulisí na Instagramu.

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram