Poradenské služby a outsourcing v USA

Chystáte se rozšířit svoje podnikatelské aktivity a zvažujete, kterým směrem se vydat? Otevřete se novým příležitostem, které vám nabízejí Spojené státy americké – země neomezených možností. Při vstupu na americký trh se můžete zcela spolehnout se na naše špičkové služby. Nabízíme jedinečnou kombinaci projektové koordinace, zajištěnou odborníkem s rozsáhlou znalostí místního prostředí, potřeb zákazníků a specifik amerického trhu, se zkušenostmi našeho důvěryhodného partnera v USA.

Naše služby pokrývají oblasti od poradenství ohledně investičních struktur či přeshraničních transakcí přes kompletní korporátní služby a poradenství ve specifických daňových a právních záležitostech až po outsourcing vašich stěžejních administrativních činností. Naším cílem je zajistit hladký start vašemu podnikání v USA a pomoci vám maximálně zefektivnit vaše zámořské obchodní aktivity.

Pomůžeme vám vstoupit na trh

Máme nemalé zkušenosti s poskytováním poradenství v USA, zejména při expanzi na tamní trh. Pomůžeme vám formulovat strategii při vstupu na nové území a odstranit počáteční nejistotu. Můžete si také být jisti, že od prvního dne bude vaše podnikání plně v souladu s legislativními požadavky USA. Nabízíme vám založení společnosti na míru vašim potřebám a široké portfolio služeb daňového, transakčního a právního poradenství. Naše služby vám pomohou zajistit bezproblémové fungování nové společnosti či pobočky.

Postaráme se o chod vaší firmy

Již v USA působíte? Využijte komplexní nabídky našich účetních, daňových a mzdových BPO služeb, které vám pomohou posunout finanční a personální agendu na vyšší úroveň. Naším cílem je zlepšit kvalitu a přesnost vašeho účetnictví, reportingu, mezd a HR administrativy a také zvýšit efektivitu provozu samotné společnosti. Zbavíme vás zátěže a starostí o běžný chod firmy a vy se tak budete moci soustředit na obrovský potenciál, který podnikání v USA nabízí.

“V našem českém týmu najdete skvělé odborníky s rozsáhlou znalostí podnikatelského prostředí, potřeb zákazníků a reálií USA. Náš specialista se postará o koordinaci celého vašeho projektu a ve spolupráci s prověřeným partnerem v USA vám zajistí tu nejlepší péči a odborné zázemí.”

Petr Neškrábal | Managing Director, Partner
Tel: +420 222 753 480
E-mail: 

ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTÍ A PORADENSTVÍ PŘI VSTUPU NA TRH

Společnostem usilujícím o vstup na tamní trh nabízíme široké portfolio služeb, od založení společnosti na míru po administrativní podporu, nezbytnou pro bezproblémový rozjezd vašeho podnikání v USA a pro dodržování všech právních předpisů.

DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

Pomůžeme vám řídit rizikové oblasti a zajistíme plnění veškerých daňových povinností. Naši daňoví odborníci mají důkladné znalosti místní legislativy a daňových předpisů. Ať již na tamějším trhu začínáte, nebo vás zajímá, jak lépe ošetřit vaše současné obchodní aktivity v USA, jsme připraveni poskytnout vám maximální podporu a zabezpečit soulad s daňovými povinnostmi.

PRÁVNÍ SLUŽBY

Unikátní kombinace právních, daňových a účetních služeb nám umožňuje nabídnout vám všestrannou péči a efektivní řešení zohledňující všechny aspekty vašeho podnikání. Zkušení právníci z našeho amerického týmu vám poradí jak v běžných záležitostech a standardních operacích, tak i při složitějších transakcích. Zabezpečí pro vás také vyřízení potřebných státních povolení a licencí.

TRANSAKČNÍ PORADENSTVÍ

Komplexní podporu v oblasti transakcí vám zajistí dobře sehraný tým právních, daňových, finančních a účetních odborníků. Využijte jejich znalostí a zkušeností se specifiky amerického trhu. Samozřejmostí jsou služby jako vyhotovení právní, daňové či finanční due diligence, plánování a strukturalizace fúzí a akvizic, prodej společností, reorganizace a další.

ÚČETNICTVÍ A REPORTING

Pomůžeme vám sjednotit, automatizovat a zefektivnit vaše účetní procesy i reporting. Vy tak budete mít lepší kontrolu nad svými finančními operacemi v USA a budete moci lépe rozhodovat o směřování vaší společnosti. Využijte našich služeb vedení účetnictví, účetního poradenství či výkaznictví a buďte si jisti, že veškeré finanční transakce budou plně v souladu s legislativou a daňovými předpisy.

MZDOVÁ AGENDA A PERSONALISTIKA

Bezproblémové zpracování mezd a personální agendy je náročný úkol, ať je velikost vaší společnosti nebo předmět její činnosti jakýkoliv. Rádi vám pomůžeme tuto administrativní zátěž zvládnout. Mezi naše služby patří zpracování výplatních pásek, online portál pro zaměstnance, HR administrativa, pracovněprávní a daňové poradenství.

PORADENSTVÍ SPOJENÉ S VYSLÁNÍM PRACOVNÍKŮ DO USA

kušený tým daňových poradců, mzdových účetních a odborníků na pracovní právo v USA vás provede složitou agendou mezinárodního vysílání zaměstnanců a dodržováním patřičných předpisů. Pomůžeme vám v oblasti zdanění vyslaných pracovníků, sociálního zabezpečení, mezd i pracovního práva. Nabízíme vám také revizi vašeho stávajícího nastavení vysílání do USA, abyste se ujistili, zda je plně v souladu s právními a dalšími požadavky.

PORADENSTVÍ V OBLASTI INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Chytrá řešení vašich potřeb díky automatizacím a inovativním online nástrojům. Naše odborné znalosti na poli poradenství a outsourcingu kombinujeme s nejnovějšími cloudovými technologiemi. Můžeme vám nabídnout jak hotová online řešení, tak poradenství při výběru nejlepší technologie ze stávající nabídky produktů. Využijte naše nástroje pro analýzu sociálního prostředí firmy a spokojenosti zaměstnanců, rezervaci sdílené kanceláře a parkování, správu zaměstnaneckých akcií či naše online portály pro účetnictví, evidenci docházky, distribuci výplatních pásek, HR administrativu a další. S námi hravě zvládnete vylepšit svou IT strategii, implementační procesy, systémové integrace, analýzy i zabezpečení.

MANAŽERSKÉ PORADENSTVÍ

Pomůžeme vaší společnosti řešit složité situace týkající se vaší obchodní strategie, podnikových financí, organizační struktury, řízení rizik nebo interních procesů. Náš tým odborníků vám bude stále po ruce a poradí vám s vašimi obchodními záležitostmi. Budete se tak moci správně rozhodnout, kam vaši společnost směřovat. Ať se již chystáte vstoupit na nový trh nebo chcete vylepšit své stávající obchodní procesy, naši mezinárodní poradci vám budou vždy k dispozici. Poskytnou vám plnou podporu i odborná stanoviska a společně naleznete potřebné řešení.

NEMOVITOSTNÍ TRANSAKCE

Naše nabídka služeb v oblasti realitních projektů zahrnuje profesionální oceňování, znalecké posudky nebo analýzy před uskutečněním samotné transakce. Pomůžeme vám tak při odhalování rizik, která mohou nastat při koupi či prodeji nemovitosti. Náš tým právníků specializujících se na reality dále nabízí podporu v případě stavebních sporů a mimosoudních jednání, popřípadě též při zastupování před státními orgány.

INVESTIČNÍ PORADENSTVÍ

Náš tým odborníků je připraven poskytnout vám komplexní poradenský servis v oblasti investic, nehledě na odvětví či obor vašeho podnikání. Zaměřujeme se na průzkum investičních projektů, hloubkovou analýzu portfolia, finanční, daňovou a právní due diligence, nastavení pravidel, měření výkonnosti, implementační služby a také poradenství při složitých transakcích.

Zamýšlíte se nad expanzí do USA? 3 nejžádanější lokality pro podnikání

Americký trh je pro podnikatele velmi atraktivní a nabízí celou řadu příležitostí. Legislativa se však různí stát od státu a jiné jsou i možnosti investorů. Vybrali jsme 3 lokality s největším potenciálem a výhodami pro vaše podnikání. Porovnejte přednosti jednotlivých regionů a udělejte si představu, která oblast je vhodná právě pro vás.

apartmentdiamondcross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram